Świetny dom

Świetny dom

Dziś większość z was marzy o swoim garażu, w którym będziemy mieli możliwość trzymać własne auto. Inwestycja w garaż to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w mroźne poranki nie musimy skrobać szyb, bądź odśnieżać leżącego na aucie śniegu. Garaż zapewnia znacznie większe możliwości, tego rodzaju jak:

 • Przechowywanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki atmosferyczne, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi naszego pojazdu.
 • Odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
  dobre czynności obsługowe w tego rodzaju garażu mamy możliwość wykonać sami.
 • A więc rzeczywiście oszczędzamy pieniądze posiadając garaż. Przecież profesjonalne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie wam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeśli część czynności obsługowych i część drobnych napraw wykonamy indywidualnie, taka nasza kieszeń z gotówką poszerzy się o wiele bardziej. Jednak aby garaż był komfortowy musimy wyposażyć go w okna, w których zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są też bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domu

To bardzo dobre rozwiązanie rolety Szczecin zachdoniopomorskie. Czasem tego typu garaż mamy okazje zastosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku instalujemy markizy i mamy niedrogi i szybko przygotowany taras.


rolety szczecin

Trzeba tak zaprojektować dom jednorodzinny, by pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na tego typu nasz taras. Oczywiście w danych oknach warto montować żaluzje bądź cenione w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej bramy garażowe Szczecin. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw. Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec może nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, trzeba, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie nas zainspiruje.

Artykuły podobne na blogu

6 komentarzy


 1. Najczęściej nie piszę postów, ale ten wpis jest niezmiernie dobry.


 2. W sobotę także o tym doszły mnie słuchy, to może być Ciekawe.


 3. Bardzo przydała mi się ta wiadomość. Dziękuję


 4. Całkiem ciekawy tekst


 5. Od kilku dni przeczuwałem, iż tak może być.


 6. Nie wiem, czy to takie przyciągające…

Comments are closed.